Шуба під замовлення

 

Де можна купити шубу із натурального хутра?

Та таку, щоб  була не просто красивою та добротною, а найкращою? І щоб не була клоном тисяч тих, що висять на кронштейнах базарних палаток чи хутрових салонів?

Ви трохи побоюєтесь шити шубу під замовлення. Сумніваєтеся, чи вийде саме така, про яку мріялось?

Але чим ви ризикуєте? В чому небезпека?

Якщо Ви вже обійшли багато магазинів, а результат - розпачливе запитання: І на кого все це шиють?!

 

Ми цінуємо Вашу індивідуальність та вимогливість, тому пропонуємо послугу Пошиття шуби під замовлення. Із безлічі різноманітних варіантів Ви зможете вибрати фасон, довжину, вид хутра, поєднання крою та оздоблення, що дозволить задоволено прошепотіти: “Ось вона, моя шикарна  шуба, яку я так довго шукала!”

А щоби на найприскіпливіший погляд шуба була бездоганною, усе до дрібниць з Вами обговорить наш досвідчений модельер-конструктор зі стажем більше 20 років. Вона успішно одягає жінок як із дуже тендітними, так і з досить поважними та нестандартними фігурами. Був навіть випадок із жінкою скандинавської богатирської тілобудови, на котру ми шили шубу заочно. Freken залишилась дуже задоволена та навіть зробила ще одне замовлення.

Звичайно, щоб зробити замовлення, Вам потрібно приїхати особисто. Ви зможете поміряти наші вироби, переконатись в їх гарній посадці на фігурі. Щоби обрати хутро, його потрібно бачити, торкатися, гладити. А ще - покласти на плечі та переконатись, що воно вигідно відтіняє колір Вашого обличчя та підкреслює блиск очей.

Але досить часто сучасній жінці важко вирватись на короткий вікенд, покинути всі справи та поїхати з дому в пошуках хутряної обновки. Тоді ми можемо узгодити все на відстані або приїхати із взірцями до Вас. Ми підкажемо, як правильно зняти мірки. І якщо ми змогли передбачити Ваш вибір, то готову шубку (або декілька на вибір)ми вишлемо одразу.

Та цілком може статися так, що готової, саме такої як Ви хотіли (з великим розкішним капюшоном або маленькою акуратною стієчкою), не виявиться в наявності. Адже Ваш вибір - дуже індивідуальний. Тоді нам потрібно вибрати шкурки норки, каракулю, або інші потрібного виду та кольору і відшити модель відповідно до Ваших мірок та побажань. Як правило, це займає до трьох тижнів часу та не потребує додаткових примірок. В особливих випадках ми відшиємо макет виробу і остаточно узгодимо всі нюанси.

Три-чотири тижня це, звичайно, не експрес-доставка. Але “служіння муз не терпить суєти”.  А ми не сайт, з відправки китайського маспошиву за бросовими цінами. Головне, що у підсумку Ви із задоволенням отримаєте гарний дизайн, якісне хутро та майстерне виконання.

Сміємо Вас запевнити, що в разі якщо шуба не підійде з якоїсь причини, то згідно законодавства та правил торгівлі ніхто не змусить Вас її купувати. Тож будьте сміливими в своїх мріях!

Але поряд з цим просимо відповідально підходити до свого вибору і замовлення. Адже навіть у магазині біжутерії бувають оголошення про те, що товар обміну та поверненню не підлягає.

P.S. У зв’язку із великою кількістю замовлень для особистої зустрічі прохання домовлятись заздалегідь. Дзвоніть за номером

+38(050) 246 18 91