Як вибрати шубу за типом фігури

“Секрет елегантності полягає в тому, щоби простеньке пальтечко носити, як норкову шубу, а норкову шубу носити, як простеньке пальтечко”
П’єр Бальмен

Кажуть, що немає нічого досконалішого, ніж жіноча фігура. Але кожна жінка своїм прискіпливим поглядом часто знаходить в собі якісь недоліки. Найчастіше це її суб’єктивна думка. І те, що їй може не подобатись, насправді є неабиякою принадою. Втім, вдало приховати те, що не хочеться показувати і підкреслити те, чим волієш похизуватись - ціле мистецтво. Ми можемо допомогти вам у виборі вже готової шуби, або узгодити фасон і хутро, та пошити під замовлення. Розглянемо кілька простих правил на прикладі вибору шубки.

Найчастіше жіночі фігури умовно поділяють на 4 основні типи:

Тип фігури “перевернутий трикутник”

Жінки цього типу могли би почуватись ідеально, якби деякого дискомфорту у виборі одягу не надавали широкі плечі. Тож обирайте такий варіант, який дозволить зробити плечовий пояс зорово вужчим.
Цього досягають, обираючи моделі врозпуск. Це може бути норка, а також шуби з лисиці та чорнобурки. Однак треба уникати об’ємних рукавів, шуб на кокетці та із завищеною талією.
Зробити фігуру більш пропорційною можна завдяки фасонам з воланами або “бочівочці”. Це надасть бедрам необхідного об’єму.
Привабливо будуть виглядати практично всі варіанти із хутра норки, нутрії або мутону, оскільки дозволять виконати з них будь-який задуманий крій. Великої популярності набирають зараз шуби із каракулю, багатого на різні фактури. Блиск, шовковистість, неповторний малюнок завитків здатні створити елегантний образ справжньої леді.

Тип фігури “груша”, або А-силует

Цей тип фігури виглядає дуже жіночно. Незручність полягає в тому, що значну ширину бедер потрібно збалансувати, додавши об’єму у верхній частині силуету.
І ось тут варта обирати всі ті варіанти, які ми відхилили для жінок з типом фігури “перевернутий трикутник”. Тобто всі варіанти з об’ємними рукавами, на кокетці або із завищеною талією. Крім того, ідеально підійдуть моделі вільного крою, із максимальною довжиною до середини стегна.

Із власних спостережень можу додати, що силует “трапеція”, який часто обирають такі жінки, візуально дещо додає фігурі зайвого об’єму. Якщо йдеться про довге пальто, його краще зробити прямим донизу. А різницю об’ємів бедер та верхньої частини оформити вертикальними рель’єфами. Це додасть легкої приталеності по спинці. Тоді навіть жінкам великих розмірів можна рекомендувати популярний зараз поперечний розкрій шкурок.

Жіноча фігура типу “прямокутник”

У жінки з таким типом фігури об’єм плечей, талії та бедер майже однаковий. Тут бажано підкреслити талію, тому обирайте помірно приталені подовжені моделі, які дозволять зробити силует більш витонченим. Можна скористатись ремінцем або широким паском. А можна трохи стягнути шубу по талії з допомогою внутрішньої куліски.
Якщо у Вас вузькі стегна, то можете дозволити собі дещо розкльошені моделі донизу.
Якщо фігура трохи масивна, то утримайтесь від шуби із об’ємного хутра, такого, як лисиця або песець. Хіба що віддасте перевагу довгим розкльошеним моделям. При цьому не забувайте, що взувати до такої шуби треба модельне взуття на підборах. Хоча зазначу, що прямі поперечні моделі багато хто сьогодні носить в стилі кежуал з уггами, або й з кросівками.

Тип фігури “пісочний годинник”

Така фігура відрізняється однаковим об’ємом плечей та бедер, але має чітко окреслену талію.
Її власниця може дозволити собі будь-який варіант хутрового одягу: хоч жакет, хоч манто довжиною в підлогу. І з будь-якого хутра: чи то каракуля або норки, чи лисиці або песця.
Вигідно підкреслити красу фігури дозволять приталені моделі. Непогано дивитимуться і звичайні прямі варіанти - і подовжені, і вкорочені.
Але слід уникати надто широких безформенних моделей, які ховатимуть усі принади фігури.
І ще одне маленьке правило. Щоб не робити зорово масивною нижню частину силуету, не зупиняйтесь на варіантах довжиною на рівні найширшої частини бедер.

Але головне, що варта пам’ятати при виборі хутра - Ви маєте подобатись собі в тій шубці, яку вибрали! Не бійтесь експерементувати у виборі моделей. Я неодноразово була свідком, коли порушення правил призводило до блискучих результатів. Будьте сміливі та впевнені в собі! І завжди усміхнені. Адже саме усмішка та блиск очей роблять вас по-справжньому привабливою.