Як купити добру шубу і не переплатити

примірка куртки з норки в салоні Тренто

Як не переплачуючи купити добру шубу, а разом із нею отримати гарний настрій?

Спитайте своїх знайомих, чи доводилось їм шукати шубу взагалі, і в Тисмениці зокрема? І які залишились враження?

Гадаю, що в більшості випадків шубу все ж таки придбали. І виявилась вона до душі. Але враження від довгих поневірянь та сильного психологічного навантаження залишаються потім надовго. Хіба лишень ви маєте “своі”, перевірені та надійні точки, де неодноразово вже отоварювались.

Тепер альтернатива є! Хочете, щоб вибір шуби став для Вас насправді приємним? Звертайтесь.

Досвідчений модельєр-конструктор узгодить з Вами всі деталі та побажання, допоможе визначитись з фасоном, розповість про модні новинки та підкаже як правильно зняти мірки, якщо Ви не можете приїхати особисто. Про відповідність хутра та фасону згідно типу фігури можна дізнатись більше тут.

Норка, каракуль, чорнобурка, песець або нутрія - Ви маєте можливість обрати те, що пасуватиме саме Вам. Навіть коли Ви давно знаєте, яку шубу хочете придбати, існує безліч варіантів по ціні, якості, фактурі та походженню сировини. Мало хто не чув про легендарного “Бобрика”. Пам’ятаєте: Мама норка, тато бобер? Ну Ви вже знаєте, що насправді це кролик ). Технології селекції, вичинки та розкрою розвиваються дуже стрімко. І купуючи виріб із шиншили чи кролика-рекс, не кожна красуня впевнено зможе відрізнити їх.

Про те, якою різною буває норка, Ви, мабуть уже бачили на подругах, в вітринах та в кіно.  І кожна клієнтка зазвичай хоче купити недоргу, але якісну норку. Як гадаєте, можливий компроміс? Звичайно, треба пам’ятати, щоб отримати гарне густе та міцне хутро, годування на фермах має бути відповідним. І не преміксами 45 днів, а повний сезонний цикл повноцінними кормами з рибою та вітамінами. Скільки коштує в рік годування домашніх тварин? От і поміркуйте тепер яка може бути якість у шуби, що коштує 800$ та пройшла через руки мінімум трьох посередників?

Ми самі купуємо шкурки норки на аукціонах Копенгагена в Данії та Торонто в Канаді. І самі ж відшиваємо вироби. Тому можемо гарантувати високу якість шуби та оптимальну ціну без зайвих фінансових та посередницьких вкладень.

А чи знаєте Ви, які шуби набирають особливої популярності сьогодні? Вироби з каракульчі! Ми зібрали для Вас інформацію про різновиди та особливості розкрою каракуля та каракульчі в окремій статті. Отже розібратись із всім цим розмаїттям непросто, але дуже цікаво. Пошуки, вибір, примірки та навіть час очікування покупки можуть подарувати Вам багато приємних хвилин. Це подібно до того, як чоловіки обговорюють автомобілі або інші технічні штучки. А про цілющі властивості хутрового шопінгу для жінок – годі й говорити.

Ми допоможемо розібратись у всіх тонкощах та вибрати для Вас уже готову шубку (навіть декілька варіантів на вибір), або пошиємо під замовлення. Звідки така впевненість, що саме нам вдасться знайти оптимальний варіант? Зараз поясню. В Тисмениці  існує близько 100 хутрових магазинів. В більшості із них продають привозне хутро з-за кордону, хоча і не завжди про це повідомляють покупців. Але є і справжні виробники, і часто із давніх кушнірських династій. Та в кожного виробника, як правило, своя спеціалізація. Хтось шиє із нутрії, хтось із каракуля, хтось привозить з Канади бобра, а хтось працює із місцевими шкурками. Давні дружні стосунки та професійна співпраця, пов’язана із моделюванням та конструюванням одягу дозволяють обрати саме відповідного виконавця.

В ідеалі краще, щоби Ви особисто приїхали по свою красуню. Але для тих, кому складно вибратись у подорож, можливий візит нашого спеціаліста. Та, зрештою, завдяки сучасним інтернет-технологіям світ став значно тіснішим. Ви на відстані можете узгодити фасон, колір хутра, надати свої мірки. Такою можливістю користується багато наших клієнтів. Тож придбати омріяну шубу відмінної якості та з гарантійним обслуговуванням, не виходячи із дому цілком реально.

Зателефонуйте нам за номером +380502461891 та дізнайтесь деталі