Модна шуба 2019/20

Яку шубу вибрати цього сезону?

Вибір шуби останнім часом все менше залежить від погодних умов. По-перше, ці прогнози досить ненадійні. А по-друге, наш спосіб життя досить сильно змінився. Теперь ми не стоїмо годинами на автобусній зупинці під пронизливим вітром в тріскучий мороз. Не їздимо у відкритих санях зимовими вечорами.

Шуба, як і дорогий годинник, втрачає свою утилітарнісь. Але залишається предметом мрій і бажань, підкреслює нашу індивідуальність, стає символом власних досягнень або пам’яттю про чиюсь турботу.

Яку ж вибрати шубу, щоб мати справді сучасний та модний вигляд, щоб і в діловій подорожі, і на дівочій вечірці, і на прогулянці за містом почувати себе комфортно та впевнено?

 

Ідеальний варіант - для різних ситуацій мати декілька різних шуб: коротку і довгу, світлу і темну, на повсякдень і про свято. Але відкрию вам маленьку таємницю, часом одна шуба цілком може впоратись з кількома задачами.

Традиційно, королевою хутряних подіумів залишається норка. Тому що норкове хутро, як ніяке інше, поєднує в собі такі якості, як розкіш, практичність, різноманітність кольорів та відтінків, легкість, тепло, шовковисту м’якість. Тому, хто приміряв хорошу норкову шубу, важко втриматись, щоб її не придбати. Звичайно, куниця, соболь, рись, шиншила також залишаються обов’язковими елементами хутряних колекцій. Вони надають навіть не виробам, а їх власницям особливого шарму, статусності, відчуття розкоші.

 

Ті, хто полюбляють витончену елегантність, зможуть гідно оцінити африканский каракуль Swakara. Декілька сезонів підряд його популярність стрімко зростає. В цьому немає нічого дивного. Виробники змогли досягнути неймовірної легкості та м’якості матеріалу, через що він чудово драпірується у виробі. Шкурки мають дуже красивий малюнок завитка та шовковистий блиск. Жінка в пальто із Свакари завжди матиме витончений благородний образ. Через те, що в селекції вдалось досягнути великого поголів’я білого кольору, фарбування та тонування дозволяє отримувати надзвичайно чисті та ніжні відтінки.

В новому сезоні сміливо та віртуозно поєднуються різноманітні фактури і матеріали: стрижені та довговорсні хутра, кашемир, шкіра, трикотаж. В результаті ми бачимо “легкі” “обтічні” силуети, лаконічні форми, чітко окреслені деталі.

Багато пропозицій, виконаних в техніці зшивання дрібних шматочків хутра. Але вони настільки майстерно підібрані, що однозначно такі речі стануть фаворитами як у прихильниць спортивного шику, так і у шанувальниць витонченої елегантності. Тим більше, що сьогодні межа між ними стає дуже тонкою ).

В кольоровій гамі на тлі завжди актуальних пісочно-коричневих та димчасто-сірих відтінків перехоплюють дух яскраві спалахи малиново-червоного, флуоресцентно-синього, різних градацій зеленого. В одному виробі тепер можна використовувати декілька близьких тонів рівномірними полосами. А можна створити фантастичний малюнок контрастних кольорів.

Абсолютно безпрограшний варіант - глибокий чорний або оксамитові відтінки горячого шоколаду BLACKGLAMAmink. Навіть чоловіки не залишаються байдужими перед цією благородною розкішшю.

Сміливість або стриманість, свобода від стереотипів або аристократизм - хутро дозволяє підкреслити володарці не лише колір очей, але свою індивідуальність, особисті вподобання і характер.

Стосовно модних фасонів і крою -

беззаперечним фаворитом в запитах сьогодні шуба-трансформер. Тепер відстібати можна все: комір, капюшон, манжети, змінювати довжину рукава и подолу, перетворювати шубу в безрукавку або навіть в болеро. Коли дівчині доводиться розв’язувати мільйон різних завдань протягом дня, багатофункціональність одягу дуже доречна.

Поперечне розташування шкурок все ще залишається найпопулярнішим у запитах. Але цих моделей навкруг уже така величезна кількість, що тим, хто хоче вирізнятись в загальній масі красунь, варто пошукати більш оригінальний крій. І на цьому фоні досить свіжо та елегантно виглядає ледь приталене пальто довжиною нижче середини литки, із нешироким англійським коміром. Особливо гарно вони виглядають, пошиті врозпуск. Саме ця технологія дозволяє хутру уникнути поперечних з’єднань та м’яко створювати витончений силует.

Актуальними залишаються також моделі оверсайз - об’ємні,але м’які і такі, що добре драпіруються. Із дещо вкороченими рукавами, великими комірами або вирізами під шию.

Незамінними у сучасному місті є куртки і півпальта. З комірцем або капюшоном, під пояс або з призібраним низом - якщо мороз не нижче 10 градусів, така модель буде достатньо теплою та зручно. Без зайвого пафосу ви будете впевнено почуватися на прогулянці, в транспорті, на діловій зустрічі.

Все більшої популярності набувають кейпи - накидки з чіткою лінією плечей та прорізями для рук. Завдяки величезній кількості запропонованих моделей вони будуть актуальними для будь-якого стилю. Та коли вибираєте кейп, або хутряний сведер, зверніть увагу на зручність застібки. Багато моделей одягаються через голову, а це не дуже зручно в гардеробі ресторану або в театрі, коли не хочеться пошкодити зачіску.

Отже, мода 2019/20 пропонує нам тенденції, що спонукають до сміливих експериментів. Будьте сміливими в своїх бажаннях та залишайтесь в тренді!